Kreator drzwi stalowych jest tymczasowo niedostępny. Zapraszamy wkrótce.

Prosimy o korzystanie z katalogu drzwi ST 55 i ST 68 oraz nowych druków zamówień.

 1. x

  Lista modeli bazowych

  Przed Państwem pełna lista modeli drzwi Bastion. Wybierają z niej Państwo model, który zostanie poddany modyfikacjom w następnych krokach kreatora.

  Dalej
 2. x

  Przewiń w lewo

  Przycisk ten służy do przewijania listy modeli w lewo.

  Dalej
 3. x

  Przewiń w prawo

  Klikając w ten przycisk przesuną Państwo listę modeli w prawo.

  Dalej!
 4. x

  Dostosuj

  Jeśli wybrali już Państwo z listy model, który chcą dostosować do swoich potrzeb, wystarczy kliknąć przycisk "Dostosuj". Przeniesie on Państwa na kolejny etap kreatora.

  Zaczynamy!
 1. x

  Dostosowujemy wybrany model!

  Oto model, który przed chwilą Państwo wybrali! Czas na modyfikacje, które sprawią, że będzie idealny!

  Dalej
 2. x

  Menu

  Kliknięcie w poszczególne pozycje w menu rozwinie przed Państwem szczegóły Mogą Państwo wybierać różne rozmiary, kolory, akcesoria i wiele innych szczegółów drzwi.

  Dalej
 3. x

  Obróć widok

  Domyślnie ustawionym widokiem drzwi jest ten od strony klatki. Przycisk "Obróć widok" pozwala sprawdzić, jak drzwi będą prezentowały się od strony mieszkania!

  Dalej
 4. x

  Cena

  Warto zwrócić uwagę na cenę. Jej wysokość będzie się zmieniała w zależności od wybranych przez Państwa wersji drzwi oraz akcesoriów.

  Dalej
 5. x

  Wybierz inny model

  Jeśli są Państwo niezadowoleni z uzyskanego efektu lub chcą dostosować inne drzwi, należy kliknąć w przycisk "Wybierz inny model". Powrócą Państwo do listy modeli i cały proces będzie można rozpocząć od nowa.

  Dalej
 6. x

  Gotowe!

  Jeśli wybrali już Państwo wszystkie parametry drzwi, a uzyskany efekt jest tym, o który Państwu chodziło, wystarczy kliknąć w przycisk "Gotowe".

  Zaczynamy!
 1. x

  Podsumowanie

  Oto szczegóły wybranej przez Państwa konfiguracji drzwi, a także szacunkowa cena. Warto sprawdzić, czy wszystko się zgadza!

  Dalej
 2. x

  Wróć

  Jeśli zauważyli Państwo błąd w swojej konfiguracji lub chcą ją po prostu zmodyfikować, wystarczy kliknąć przycisk "Wróć do edycji".

  Dalej
 3. x

  Wydrukuj

  Szczegóły swojego zamówienia mogą Państwo wydrukować. Z wydrukiem należy udać się do najbliższego sklepu posiadającego w asortymencie drzwi Bastion od KR Center. Zapraszamy!

  Zakończ